Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 120kg 185cm 29 éves férfi...

120kg 185cm 29 éves férfi vagyok kicsit elhízva Voltam vérvételen és 3 érték rossz lett. Koleszterin: 5,70 umol/L 0-5,20 GPT: 54 U/L 0-41 GGT: 64 U/L 9-40 ez milyen betegségre utalhat? És mit tegyek hogy a normál értékeket elérhessem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, a 120 kilóra nem azt mondanám, hogy egy kicsit el vagy hízva, hanem hogy nagyon.

Sporolj, mozogj és fogyj le.

2009. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Menj orvoshoz,kapsz gyógyszert,és teljes életmódváltozás,ha akarsz 60 gyertyát a tortádra!!

Nem elcsüggedni kell,hanem csinálni!!!

2009. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A vérvételt nem a betegnek, hanem az orvosnak készítik. Ő értékeli az értékeket, ő tudja, miért küldött vérvételre és mi az, amire kíváncsi. Szóval inkább őt kérdezd meg, mert lehet, itt téves válaszokat kapnál, ami esetleg csak megijesztene. Viszont a 120 kg tényleg nem kevés, próbálj meg picit leadni belőle. A diétát szerintem a koleszterin miatt az orvos is javasolni fogja.
2009. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a legrosszabb érték a súlyod. Azon ha vátoztatsz (lefelé), a többi érték is normalizálódni fog. Erre nem kell gyógyszer, mindegyik érték csak picivel van a határ felett.
2009. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek.


Elkezdem a sportot és a diétát. A hasamat és az ízletes ételeket nagyon szeretem :) erről lesz a legnehezebb lemondani. Az orvos nem mondott semmit az értékekre, csak annyit hogy " kis diéta kevesebb buli " ezért fordulmam hozzátok! Nem tudtdam , hogy ezek az értékek nagyon rosszak e vagy sem.


meg 1x thx all

2009. szept. 29. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Így igaz, ha diétázol és fogysz, az értékeid is normalizálódni fognak, mert szerintem még nem olyan vészesek, hogy gyógyszert kéne szedned és még fiatal is vagy.

(eü-s)

2009. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!