Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordult párszor hónapos...

Előfordult párszor hónapos eltérésekkel (de csak egy napig! ) kis fehér giliszta a székletben, gyógyszeren kívül van már megoldás? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Fokhagyma. Minden hónapban csinálj egy 3-4 napos fokhagyma kúrát. Kihajtja a cérnagilisztákat.
2013. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van kutyád? macskád? Azoktól lehet.

Van gyógyszeres féregirtás, az a legjobb. A többit leírták.

2013. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kutya,macska nélkül is lehet. Aki közösségbe jár(óvoda,iskola) könnyen fertőződik. Igen, van rá gyógyszer(Decaris,Vermox),de a kérdező gyógyszeren kívüli megoldást keres.
2013. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van kiskutyám, neki is vettünk féreghajtót, de megvan minden oltása meg kapott már régebben is féreghajtást ő is. köszi a tippeket. gyógyszert már szedtem mégis előjött megint :/ :/
2013. máj. 11. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami! Ne csak Te kezeld magad,hanem mindenki,akivel egy háztartásban élsz, még ha nincs is panasza!
2013. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. szóval mindenképpen kell szednem valami. ha nincs panasz és tünet is.. nincs spontán gyógyulás?
2013. máj. 22. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól értem? Nincs panaszod?
2013. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nincs, egyetlen egyszer láttam csak aztán semmi... ezért fura nekem is az egész...
2013. máj. 23. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!