Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavarral küzdök. Néha,...

Alvászavarral küzdök. Néha, mikor már majdnem elaludnék, hirtelen fel kell kelnem, mert úgyérzem kiugrik a szívem? Szinte minden neszre felébredek. Próbáltam már nyugtatót is, de nem akarok rászokni és ez sem mindíg működik! Hogyan tudnék jót aludni?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat szeretnék....
2009. okt. 6. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, én nem tudlak jóval biztatni, sokáig szenvedtem én is hasonló problémával, és amikor már annyira ki voltam merülve, hogy jártányi erőm nem volt, akkor elmentem egy pszichiáterhez, aki gyógyszert írt fel (nem nagy mennyiség), és minden este szedem. Azóta jól vagyok.

De egyébként az a tünet, hogy majd kiugrik a szíved, pánikbetegségre utal. Mindenképp menj el orvoshoz, esetleg mondd el neki, hogy nem szeretnél rászokni az orvosságra, de meghallgatod a javaslatait.

Jobbulást!

2009. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem akkor ugrik ki majdnem a szivem ha rosszat álmodok és felébredek rá
2009. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
NEkem megvan olyan hogy mikorra elaludnék akkor összerándul a testem és nem engedi hoyg elaludjak:S:S:S Van hogy egy este többször is...
2010. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:s
2011. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!