Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha csak a kádba ülés után...

Ha csak a kádba ülés után derül ki, hogy nincs már melegvíz, lefürdesz, vagy "meghagyod másnapra"?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Üres kádba nem ülünk!

:D

2009. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ne kötekedj.
2009. okt. 7. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már megnyitottam a csapot és a fürdőben sincs nagyon hideg, egy gyors hidegvizes zuhannyal megszenvedek :D
2009. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nah ilyesmire vagyok kiváncsi.

ki mennyire kitartó vagy lusta? :D

2009. okt. 7. 23:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szenvedek hideg vizzel. Inkább hozok másik csapból meleg vizet (nem tudom hogy érted, nálunk nem fogy el, csak néha nem kapcsol be a gázláng) és legfelejbb magamra öntögetem. :D
2009. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk szokás forralni ilyenkor, nem hagyjuk félbe. Bár egyszer siettem nagyon és rájöttem, hogy nincs meleg víz, hát baromi gyorsan hideggel lezuhanyoztam, még szerencse, hogy nyár volt.

De, ha ráérek akkor forralás van.

Egyébként egyszer meggyszedés után nagymamámnál voltam, ültem a kádban habos fejjel, és elzárták az utcában a vizet. Mamám átszaladt a boltba, hozott ásványvizet és melegített nekem a gázon. :)

2009. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Ne viccelj, hideg kádfürdőt ha fizetnének se vennék, nekem nagyon érzékeny a vesém meg a hólyagom!! gyors hideg zuhany belefér, de egy kád hideg vízbe nem ülnék be... brrr
2009. okt. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de aranyos mamád van. :)
2009. okt. 8. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
gyors zuhannyal szenvedek :D
2009. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy villanybojleretek van? Hát akkor visszaöltöznék (ahogy tettük egész gyerekkoromban) és várnék úgy 30-40 percet, mire lenne melegvíz.

Gáznál ez könnyebb, ott nem fogy ki.

De ha rossz a bojli, akkor marad a gyors hideg zuhany, télen a vízforralás.

2009. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!