Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már lassan fél éve napi...

Már lassan fél éve napi rendszerességgel 2-3 adag kávét iszom. Hogy tudnék erről a káros szenvedélyről leszokni?

Figyelt kérdés
Ha nem iszok kávét, letört, fáradt vagyok egész nap. De ha iszok akkor minden jó, pörgök, tudok gondolkozni, rohanni, dolgozni. Segítsetek, mivel tudok leszokni?
2008. jún. 21. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Minden nap egyre kevesebbet igyal es akkor becsapod magad:D

En legalabbis igy szoktattam le magam, igaz 2 ev utan ujra kezdtem a kavezast (munkahely valtozas miatt)

Sok sikert!

2008. jún. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is lassan mindennap egy kicsivel kevesebbet igyál. A fáradságra legjobb ha ásványvizet iszol napi 1,5-2 litert. Probálj minél több gyümölcsöt és zöldséget enni, az kevésbé terheli megy a gyomrodat és ezáltal nem leszel annyira fáradt.
2008. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kávénak, van egy egészséges változata is:

Biopont gabonakávé


[link]


teljesen ártalmatlan és nagyon finom :) Ha nem akarsz végleg lemondani a kávézás élvezetéről.

2008. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokj át a teára, az is feldob, de egészségesebb.
2008. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,a ginsengnek is erős élénkítő hatása van,és semmilyen káros mellékhatása nincs.A ginseng ampulla a leghatásosabb(kapható drogériákban,10db-os kiszerelés,kb 600-100Ft lehet.)Mellé még fogyaszthatsz ginseng teát.

Próbáld csak ki,miután csikerült csökkentened a kávé adagodat.Nekem bevált!

Sok sikert!

2008. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2-3 adag kávé még nem vészesen sok,talán még egészségesnek is mondható. Egy csomó kutatás igazolta, hogy a kávéfogyasztók között kevesebb alzheimer-kóros, 2es tip. cukorbeteg van. Az igatzán jó minőségű még jó hatású is, mivel hordozza a kávébabban található értékes antioxidáns anyagokat uis. Ha a leszokás mégse menne sem kell elkeseredni, egyáltalán nem biztos, hogy most mérgezed magad :) Nem épp túl hiteles forrás, de én olvastam eredetiben is: [link]
2011. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fokozatosan nem tudsz leszokni. Én nem kávéval, de hasonlóval próbáltam!

Hagyd abba csak úgy! 2-3 hétig nagyon szarul leszel. Aztán kicsit jobb lesz és még 1 hónap és minden a legnagyobb rendben lesz!

2012. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!