Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek lehetne stressz vagy...

Ezek lehetne stressz vagy kamaszkori depresszió jelei, vagy mindegyik külön tünete valaminek?

Figyelt kérdés
rossz közérzet, szomorúság, néha szédülés, reggelente hányinger, hasmenés, kéz, ujjak remegése, szorongás, erős testszag, erős szívverés,folyamatos fáradtságérzet, álmosságérzet( napi 7-8 óra alvás mellet), erős feledékenység, néha zavartság(összekeverek szavakat, értelmetlen mondatok, és észre sem veszem) étel, főleg édesség erős kívánása, túlérzékenység, néha a szem elhomályosulása(mintha lenne benne valami, de nem fáj, nincs is), tenyér, talp izzadása. egyszerre ennyi jutott eszembe..lehetne ezek valamilyen pszichés dolog tünetei, jelei? vagy mindegyikre külön.külön van magyarázat? amúgy ezek idővel halmozódtak fel, van ami már egy éve fent áll, van amit csak pár hete tapasztaltam. 16/l

2013. jún. 16. 10:51
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és néha még spontán izomrángás is van, de pár perc alatt elmúlik.
2013. jún. 16. 10:53
 2/9 anonim válasza:
Nekem körülbelül pont ezek vannak az izzadáson kívül. Azért most megnyugodtam egy kicsit, hogy nem csak nekem van ilyen. Egyébként én elmentem vele pszichiáterhez, aki meghallgatta a mondandómat erről a dologról, és felírt egy gyógyszert. Azóta szinte az összes tünet megszűnt.
2013. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezeket okozhatja depresszió.

Van kivel megbeszélni a gondjaidat? (mert ezekből gondolom hogy van) Barátok,barátnők?

Meg kéne fejtened, hogy mi is okozza a szomorúságodat és az ellen tenni valamit.

2013. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1., milyen gyógyszert? valami nyugtatót? és csak a gyógyszertől lett jobb?

2. ez a baj, hogy nem tudom van-e valami konkrét probléma, vagy csak a tinédzserkor miatt van...itthon sokat veszekedik a család, de ez mindig így volt, már úgy hozzászoktam...kis szerelmi bánatom is van, hogy aki nagyon tetszik vagy 2 éve nem tudok összejönni vele..de ezek nem túl nyomós okok a depresszióra, és ezeket nem is tudom nagyon kezelni, megszüntetni..lehet csak magában a kamaszkor miatt? más is volt így? :/

2013. jún. 16. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Kamszkoromban én is megküzdöttem hasonló tünetekkel.
2013. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ki tudnád fejteni részletesebben utolsó? hány éves korodban volt? meddig tartott? kezelted? vagy magától elmúlt kamaszkor után?
2013. jún. 23. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Miután ennek 40 éve, nem igazán emlékszem a részletekre, főleg, miután sohasem voltam egy nagy hypochonder. Éltem, ahogy jött, igazából meg se fordult a fejemben, hogy ez nem természetes. A kéz remegését, a fáradtságot betudtam annak, hogy éjjelente vagont raktam, hogy le tudjak érettségizni. (ennek családi okai voltak, amiket itt engedelmeddel nem sorolnék elő). Az álmosság és az erős testszag szintén ide tartozik.

24 voltam, amikor megnősültem, egy ideig masszívan piáltam is közben, majd valamikor 26 éves koromban vettem észre, hogy a régi "tünetek" elmúltak. De annyira, hogy még a lábam sem izzad, nincs semmmi testszagom, még ha ha egy hétig nem mosakszom is, mint ahogy volt alkalmam kitapasztalni, amikor a múlt nyáron Németországban hat hétig kocsiban laktam. Szóval fel a fejjel, el fog múlni. De azért nézesd meg a cukrodat.

2013. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Detto ugyan ez van velem is...ha jon valamelyik tunet akkor en probalok gyorsan masra koncentralni. Bevalik!:)
2013. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is. A kéz remegés és a túlzott izzadás(télen is), meg a zavartság nálam nagyon intenzív.Nagyon zavar,mert idő után észreveszik a környezetemben. Olyan is van,hogy valakinek a neve, vagy bármi olyan dolog amit kapásból tudnom kéne,nem jut eszembe. Ráadásul barátaim sincsenek,emberek közé félek menni. Szerintem depresszió.
2013. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!