Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Attol is lehetek faradt,...

Attol is lehetek faradt, ideges es turelmetlen, ha tulalszom magam?

Figyelt kérdés

Miota elkezdodott a nyariszunet ugy alszok, hogy lefekszek ejfel korul es alszok 1-2ig. Aztan egesz nap faradt vagyok, bambulok, mindenert kiabalok, turelmetlen vagyok, gywengenek erzem magam. Neha meg szedulok is...ez lehet attol, hogy igy ellustultam? Semmire nem tudom ravenni magam...az elobb is kimentem kutyazni, de kozbe egy csomoszor elbambultam es mintha nem lenne erom semmihez. Mit tegyek? Min valtoztassak? Akarmennyire nem birom menjek ki es mozogjak?

Esetleg lehet, hogy vashianyom van?

elore is koszonom! 14/L


2013. jún. 26. 15:19
 1/1 Bambilla válasza:
Simán meglehet, hogy a túlalvástól fáradtabb vagy. Ez velem is néha megtörtént nyári szünet alatt. Egy felnőtt embernek napi 8 óra alvás az egészséges, ezért nme nagyon érdemes napi 12-13 órákat aludni, mert csak még álmosabb és nyomottabb leszel tőle, mint kipihentebb. Az is segít ha elmész otthonról és lefoglalod magad. Mászkálsz, programokat szervezel magadnak és emberek közé mész. Hidd el hogy kicsit felpörget majd és elmúlik az a nyomott álmosság. Szerintem ne aludj napi 8 óránál többet éjszaka, bár egy délutáni szundi nyári szünetben belefér ;)
2013. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!