Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon izzados tipus vagyok...

Nagyon izzados tipus vagyok foleg ha valakivel elkezdek beszelni vagy tobb emerek elott kell megszolalni, eloszor elpirulok aztan izzadok. Mitol lehetseges ez? Stressz vagy esetleg hormonok? Hogyan tudnam enyhiteni az izzadast?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolnám neked, hogy először is fogadd el magad, hogy te egy ilyen szeretnivaló, félszeg emberke vagy. (Én is egyébként.) Ne kerüld el az olyan helyzeteket, amiről azt gondolod, hogy izzadni fogsz. Minél több ilyen szituációban részt veszel, egyre könnyebben megy majd, meglátod.
2008. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2%
használj dezodort, ha nem jön be, ne menj emberek közé
2008. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen problémával küszködöm, és mikor elmentem a bőrgyógyászatra, elküldtek a pszichológiára....Azzal az indokkal, hogy idegi alapon izzadok...De nem mentem el.
2008. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is így voltam. Még -20 fokban is tiszta víz volt a hónomalja! Aztán elmentem pszichológushoz és kaptam gyógyszert. Azóta eltelt 3 hónap, most már nem szedem a gyógyszert, de lehet 40 fok, nekem akkor is száraz marad a ruhám!

Ja, és munkahelyet váltottam!!!Mert ugyanis, idegi alapon volt az egész.

2008. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!