Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok állandóan depress...

Miért vagyok állandóan depressziós?

Figyelt kérdés

rossz a kedvem , a hangulatom ingadozik, ilyen a természetem de lassan én is kikészülök tőle=(

ez mind lehet egy pasi miatt?


2013. júl. 17. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy depressziós
2013. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Keress olyan elfoglaltságot ami felvidít: Menj el kirándulni, olvas, buliz vagy csak néz meg otthon egy jó filmet. A lényeg, hogy olyat csinálj amit szeretsz. Nem mondom, hogy azonnal jobb kedved lesz, de ha olyan dolgokkal kezdesz foglalkozni, amelyek örömet okoznak, akkor rálépsz a jó útra.


Van valami alapja a rossz kedvednek? Vagy csak úgy rádtört? Az utóbbi esetben hasznosak a fenti tanácsok, viszont ha valami miatt vagy rossz kedvű, akkor először azt a dolgot kell elengedned.

2013. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy férfi miatt van, akit nagyon szeretek, de nem akar velem kapcsolatot és ezt én nem bírom feldolgozni, már majdnem egy éve
2013. júl. 18. 19:01
 4/7 anonim válasza:
Ebben az esetben viszont keres szakembert, aki segíteni tud abban. hogy feldolgozd. Pszichológus, pszichiáter vagy akár kineziológus is tud segíteni.
2013. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naponta sétálj 30
2013. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Naponta sétálj 30 percet legalább! :)

Omega 3 , Magnézium , B6 vitamint! :)

Probáld kiverni a fejedből , foglalkozz barátnőkel kerüld el hogy rá gondolj menni fog elöbb utobb a felejtése! :)

2013. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
keress magadnak valami hobbit,hidd el segíteni fog vagy írd ki magadból!
2013. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!