Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a jobb fülem alatt az...

Fáj a jobb fülem alatt az állkapcsom vagy a csontom. Mitől lehet? A másik oldalon nem érzem.

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bölcsességfog, nekem is ugyanez volt. Nagyon rossz dolog :S
2013. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, a bölcsességfogaim még megvannak. Bár fura, mert ott nem érzek fájdalmat, de lehet kisugárzik.

Remélem neked hamar elmúlt. Egyébként még az lett volna a kérdésem, hogy ezzel fogászatra/szájsebészetre vagy fül-orr-gégészetre menjek? De lehet akkor először a fogászat lesz, ha nem múlik el magától.

2013. júl. 23. 12:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszod!
2013. júl. 23. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Sugározza, igen, nekem a torkom is fájt tőle. Mindenképp menj vele orvoshoz, nekem magán fogorvosom van, sztk-ban valószínűleg szájsebészet. Lehet, hogy csak nincs helye kinőni, akkor megvágják az ínyedet, és kinő, velem ez volt az egyik oldalon, 2 hétig szenvedtem még utána. Minden nap vissza kellett menni, kámforos gézcsíkot tömködtek a lyukba, bűnkeserű volt, nem tudtam rendesen kinyitni a számat, de erőltetni kellett, hogy ne legyen szájzáram. A másik oldalon kivésték, több mint egy óra volt és napokig feküdtem otthon olyan beteg lettem utána, és úgy nézett ki az arcom mint a megvertek volna. Nagyon gonosz dolog a bölcsességfog. Nem tudtam se beszélni se enni. Nem kívánom senkinek, viszont muszáj megcsinálni. :( Kitartás kívánok hozzá.
2013. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmikép ne várd meg h magától elmúljon! Barátnőm se akart elmenni, tűrte, hogy fáj, aztán úgy begyulladt neki, hogy altatni kellett, hogy ki tudják szedni neki.
2013. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj basszuskulcs, nekem is fáj a torkom, akkor lehet ezek mind összefüggnek :( :(


Húú, hát akkor fogorvost kell keresnem gyorsan.


Köszönöm a segítséget!

2013. júl. 23. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Kitartást és nagyon sajnálom. :(
2013. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!