Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy legyen valamen...

Mit tegyek hogy legyen valamennyi energiám? Meddig fogom ezt így bírni? Milyen káros hatása lehet?

Figyelt kérdés
hajnali fél2kor kelek és megyek egy pékséghez áruit kihordani kocsival. kb 200kmert vezetek. végzek 9körül majd 10re lemegyek a balatonra dolgozni este 6ig animátorként. 7től 9ig pedig edzésem van 2 naponta lent a balatonon utána indulok haza olyan 10 re érkezem. nagyjából 3órát alszom és kezdődik előröl.kivéve vasárnap. mit javasolnátok? mit igyak egyek hogy bírjam? kezdek kikészülni,de kell a pénz és ezért vállaltam be. . van valami amitől erőre kapok egész napra?? 22 f
2013. júl. 24. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

En nem tudok olyasmit, ami az alvast megvaltja. Kerdes, meddig tart ez, hany hetig? Egy darabig megy, akkor is az edzest kihagynam - vagy Te tartod az edzest? Hullafaradt animatort pedig nem tudom, meddig foglalkoztatnak, sztem fontos a kisugarzas, fellepes ilyen munkakörben. Ha közben van idöd pihenni, azert akkor elmegy.


Legrosszabbak az energiaitalok, kave, mert csak 1-1 alkalomra adnak eröt, ezutan csak hozzaszokast es a drogokhoz hasonloan nagyobb es nagyobb adagok kellenenek, amihez ujra es ujra hozzaszokik a szervezet, egy idö utan nincs tovabb, hatastalan.

Sztem magok (tök-, napraforgomag, mogyoro...stb, sok-sok gyümölcs, rostban gazdag es egeszseges taplalkozas segithet. A bio több energiat ad. Pl. hamozott sargarepat egyel vezetes közben. Allitolag a husmentes etkezes is könnyit a szerveknek, jobban birja az ember, kb ezt tennem.

2013. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja es magnezium jo a faradtsag ellen, en Magnezium phosphorid Schüssler sot javasolnek.

Jobb vitaminkeszitmenyek, pl. az energy . sk cegtöl (magyarra atallithato) van egy multivitamin, egy C Vitamin es egy Flavoc.el nevü asvanyianyag-potlo szer.

2013. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!