Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Derék-és csipőfájdalom, mely...

Derék-és csipőfájdalom, mely combig sugároz. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Két hete hörghurutom volt majd egy hasmenéses calici fertőzésen is átestem (a családdal együtt). A hörghurut miatt nagyon erősen köhögök rohamokban, de már csillapszik (antibotikum kúra). Viszont 4-5 napja egyre jobban fáj a derekam, de már az egyész csípőm és a combom közepéig sugároz (mindkét lábba). Lövésem nincs mi lehet: a köhögéstől megertőltetett izom, átterjedt gyulladás, vagy mi? Valami okos tipp, hogy mi lehet és mivel érdemes kezelni (a "menj orvoshoz" válszokat mellőzzük ha lehet)

2013. júl. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
idegbecsipödés talán. nekem is csinálja néha de össze van csuszva kicsit a csigolyám. a sulyos gerincsérvnél is ez van. de ha csak most jött elö köhögés után akkor talán csak becsipödött. hogy mit lehet vele csinálni nem tom.. masszirozni.
2013. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A combod belső felébe sugároz? Ha igen, fiuknál a herékbe, lányoknál a nagyajkakba sugárzó fájdalom, ami még a combok belső felére is sugározhat, elképzelhető, hogy vesekövesség tünete.
2013. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a fájdalom nem csillapodik, esetleg rosszabb lesz, az lehet valamilyen idegi problémára utaló jel. A betegségtől legyengülhetett az immunrendszere, és lehet hogy ez hozta elé az eddig rejtett betegséget. Bármennyire sem tetszik Önnek a következő válasz, lehet hogy érdemes lenne orvoshoz vagy neurológushoz mennie.
2013. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÉN is nem rég voltam hörghurutos, kezdődő tüdőgyulladással. Pár nap után iszonyatosan fájt a derekam, először egyik, majd mindkét oldalon. A dokinő azt mondta a sok, erős köhögéstől van, a bordaközi segédizmok nagyon megerőltetődtek a köhögéstől, begyulladtak. Iszonyatos volt, néha már köhögni sem mertem, mert a fájdalom elviselhetetlen volt. Ha meg köhögtem, csak úgy mertem, hogy közben leültem és a kezemmel erősen fogtam a fájó derékrészt. Kitartás, amint múlik a köhögés, múlik a fájdalom is. Esetleg keto-sprayvel fújhatod, ha nálatok lehet kapni.
2013. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!