Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegesen félek attól, hogy...

Betegesen félek attól, hogy belátnak az ablakon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A függönyöket már nagyon rég levettem mert az még jobban nyomasztott, ha én nem láttam ki, úgy olyan mintha be lennék zárva.

Amúgy park van előttünk és ugye sokszor kiülnek, ha olyan napom van akkor észre se veszem, de van amikor nagyon-nagyon nyomaszt. Én se értem hogy miért, nem vagyok antiszoc, se hasonlók.


2013. júl. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk is be lehet látni. Én nem veszek róla tudomást. Ezért még nem fogok elsötétített lakásban élni, fényes nappal. Arra vigyázok, hogy meztelenül nem lófrálok otthon, meg ilyesmi... amúgy, ha észreveszem, hogy valaki bámul, visszabámulom.


A legviccesebb, hogy amikor megy a tévé, megállnak páran nézni:))) Ezen meg csak nevetni szoktam.


Szóval röviden arra figyelek, hogy ne legyek szeméremsértő, de a többi része nem érdekel.


Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy valakit nagyon zavar ez. Ebben az esetben sajnos marad a függöny.

2013. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Tükrös (reflexiós) fólia az ablakra, akkor te kilátsz, de bentről nem látnak be.
2013. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
* bocs elírtam, KINTRŐl nem látnak be :)
2013. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez. (Komolyan mondom.) Nem normális, hogy minden nyomaszt.
2013. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálam csipkefüggöny van az ablakokon, amik a körfolyosóra néznek. Nappal nem lehet belátni rajtuk, csak este, ha itthon ég a lápa, de olyankor többnyire behúzom a függönyt. Sok szomszédnál vannak tárva-nyitva az ablakok, bármikor beláthatnak de, nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne, én se lesek be senkihez, ha arra sétálok. Kizárt, hogy bárki is leskelődne utánad. Ne nézz több Investigation Discoveryt és próbálj meg reálisan gondolkodni.
2013. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek kellett levenni a függönyt? Ha nem akarsz elsötétített szobát akkor kihúzod ha nem akarod hogy belássanak akkor behúzod. A csipke függöny nem tűnik rossz megoldásnak, nekem világos kék függönyöm van amin könnyen átsüt a nap és ha itthon vagyok mindig be van húzva mert véd a melegtől meg a hidegtől
2013. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, anya nevelte belém, mert nem bírja. Csipkére már gondoltam... Nem forhalmas hely , kisváros, de akkor is.
2013. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!