Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3-4 hónapja egyedül érzem...

3-4 hónapja egyedül érzem magam (párkapcsolatban élek), sírhatnékom van, sőt van amikor el is sírom magam de nem tudom min. Nincs kedvem semmihez. Nem tudom mit csináljak, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Már nagyon helyre szeretnék jönni, de nem megy! (nem vagyok terhes), nem tudok ellazulni sem. Valaki segítsen!

2013. aug. 6. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Depresszióra gyanakszol?Nem volt valami stresszhelyzet,ami msotanában sokat ért?(sokat rágódtál egy dolgon,veszekedtél valakivel,aki nagyon fontos..stb.)
2013. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
a pároddal beszéltél már erről?
2013. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mindig veszekszem valakivel..

család is egy nulla,mindig hajtogatják,hogy én vagyok a szar,nulla vagyok,semmi se lesz belőlem blablabla

mondtam neki,hogy mellette is egyedül érzem magam,és ő mondta hogy mindig itt lesz mellettem..de ugyan úgy érzem,mintha egyedül lennék..nem bírom már..rosszabb tudok lenni,mint egy idegbeteg.

2013. aug. 6. 17:50
 4/5 tetris ***** válasza:
Fókuszálj arra, hogy kiderítsd, mi áll a tünetek hátterében. Ahogy az első is írta. Valami kiválthatta, ami a közelmúltban történt veled. Ha megvan a kiváltó ok, akkor már könnyebb lesz úrrálenni rajta.
2013. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

boncolgattam a témát,és nem jöttem rá..ezért írtam a kérdést :\

lehet azért van,mert tényleg bármit csinálok az csak rossz lehet anyámék szemében..

Vagy azért mert 2 éven belül 2 haverom halt meg,és most jön ki rajtam..nem tudom de nagyon rossz ez így..

úgy érzem magam mint egy betokosult 70 éves..

bulizni se járok mert nincs kedvem,pedig azért a többi 17-8 évesek oda vannak a bulikért,én is oda voltam,de mostanában semmi..

nem tudom mit tegyek

2013. aug. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!