Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valmi vitaminhiány okozza?

Valmi vitaminhiány okozza?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon, hogy fáradékony vagyok!

Nem olyan régóta már a 10(este 10-órát) órát sem tudom megvárni mert majd leragadnak a szemeim olyan fáradt vok!

Régebben 1-ig fennvoltam álmosság nélkül!

Az utóbbi 3-napban állandóan dolgoztam megállás nélkül dehát reggelenként úgy keltem ahogy jól esett és kipihent vtam! És napközben aztán jön a fáradékonysá és ez eltart estig is. Már este 6-7 között leragad a szemem!Nemtudom mi van velem de ez szerintem nem rendes!! Ez a fél 11 is kivételes alkalom mert már így is lebukok szó szeint az asztalra szinte alig bírom megtartani a fejem a fáradság miatt! (régebben nem volt ez!) 17/F


2009. okt. 28. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hirtelen ez a sok munka.Ha este fenn akarsz lenni, akkor aludj egy egy órát délután.ÉS akkor a munkát is kipihened.Lehet semmi baj nincs csak megerőltetted magad.:D
2009. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen az okozza!Velem is volt ilyen,és elmentem egy egészségcentrimba kivizsgáltatni magam,és ott derült ki,hogy teljessen ki vagyok merülve,és nincs ásványi anyag meg vitamin tartalékom..,vettem náluk vitaminkészitményeket és egyből több energiám lett,mintha kicseréltek volna!!DE nem kell drága vitaminkészitményt venned,egyél inkább sok gyümölcsöt ,zöldséget,mézt(ásványi anyagban gazdag..) csirákat csiráztassál és keverd bele tejfölbe és edd meg!Rengeteg vitamin van bennük nem is gondolná az ember.. [link]

Minden jót!;)

2009. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat!!

Am próbáltam az alvást kb.: 2-3 óráig hatott és aztán alvás megint!!:P

2009. okt. 28. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!