Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A férjem rengeteget pukizik....

A férjem rengeteget pukizik. Fingik. Azt a tanácsot kaptuk itt az oldalon, hogy forduljunk orvoshoz. Milyen orvoshoz kell ezzel fordulni?

Figyelt kérdés
Általában ugyanazt esszük, de ő kegyetlen szagokat produkál.
2009. okt. 29. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos vagy belgyógyász.

Lehetséges, hogy allergiás vagy érzékeny valamire, azért van.

2009. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
gasztroenterológushoz
2009. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gastroenterologushoz
2009. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
egyébként, miért is baj h fingik? Sztem a cigifüst büdösebb :)
2009. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
ugye gyorsabban eszik mint te? tömi magába?
2009. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Gastroenterológus tud segíteni.

Azért előbb tényleg ki kellene próbálni, hogy lassan egyen, alaposan rágja meg az ételt, ez megkönnyíti az emésztést. Az ételekre sem egyformán reagálunk: ami a férjemnek meg sem kottyan, engem felfújhat és fordítva. Tehát arra, hogy neked nincsenek panaszaid, nem lehet alapozni. Az is lehet, hogy valamire allergiás vagy bizonyos anyagokat egyszerűen nem tud megemészteni.

Mielőtt orvoshoz mentek, azért tegyetek egy 1-2 hetes próbát! Egyetek sok rostot, joghurtot, kefírt, de egy-két hétig semmi paprikát, hüvelyeseket, K betűs zöldséget, bő olajban sült krumplit, rántott dolgokat. Szedjen be egy kúra Normaflore-t (a bél baktériumait rázza helyre). Vezessetek naplót az elfogyasztott ételekről és a párod beleinek "válaszáról". Ez az orvosnál is nagy segítséget jelent majd.

Azt hiszem, oda kell beutaló, de ezt az sztk vagy a házi orvosotok pontosan megmondja.

2009. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megfogadjuk mindet!

Azért baj hogy pukizik, mert eszméletlen büdös. Nyitott az ablak mellette, ég az illatosító gyertya és nekem nagyon erős a férjem bélgáz-szaga. Meg az is hogy szerintem igen sokat pukizik. Napi 50legalább, igaz még nem számoltam. De sok.

Mégegyszer köszönöm!!!!!

100%- hasznosak voltatok.

2009. okt. 29. 22:52
 8/14 A kérdező kommentje:
lassabban eszik mint én, de neki nincsenek hátsó örlő fogai, nekem mind megvan-
2009. okt. 29. 22:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

az evés gyorsaságát azért kérdeztem,mert én pároma attol rengeteget...kiprobáltuk,hogy akkor én etetem,szépen lassan...:D 2 napig hagyta magát etetni...érdekes mod akkor napi max 5 puki...amugymeg...

bár szerencsére annyira nem büdös


irány a háziorvos akkor

2009. okt. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

javaslom hogy a férjed igyon a követekző gyógyteát:


1:1:1 aranyában: ánizs, édes könyény mag, koriander mag.


Ebből 1 ek. főzzön 0,5 liter vízzel pár percig majd szűrje le.


Ez a gyógytea segíti a szelek elhajtását és nem alakul ki a pukizás.

2009. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!