Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS bevettem egyszerre a...

SOS bevettem egyszerre a xanaxot és az antidepresszánst, az baj? Vagy várnom kellett volna közte?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor miért idegeskedsz? Teljesen nyugodtnak kellene lenned:)))
2013. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mindig ideges vagyok, szerinted lehet attól refluxom???
2013. aug. 27. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hanem tuti attól van refluxod.
2013. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igen pánikbeteg vagyok és voltam pszichiáternél kaptam xanaxot meg antidepresszánst ami később fog hatni, két éve szar a torkom már a mellkasom is szúrkaptam savlekötőt de semmit se ér, szorongos feszült tipus vagyok, akkor ez a baj, de hogyan nyugtassam le magam, futás segitene? köszi hogy válaszolsz:)
2013. aug. 27. 13:48
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, az idegességtől lehet reflux, akár egész hirtelen pillanatok alatt lehet "savas roham".
2013. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is attól van, bár a mellékhatás egyénfüggő.

Nekem sajnos pánikbetegségre kell szednem reggelente 2 Cipralexet,és napi 3*1 Xanaxot,és volt amikor reggel egyszerre vettem be a kettőt, de semmi bajom nem lehet,és a dokim is mondta,hogy nyugodtan vegyem be őket egyszerre.


Bár azóta átálltam arra,hogy a Cipralexeket rögtön felkelés után veszem be, az első Xanaxot,meg rá kb. 2órára.:)


Te egyébként miért szeded ezeket? 24/L

2013. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
semmi bajom nem lett* , bocsi az elírásért!
2013. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A futás, nem rossz ötlet, de az ételen, italon is változtatni kellene. Megkeresni a stresszforrást és megpróbálni megszüntetni, de legalább megtanulni relaxálni.
2013. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. aug. 27. 14:05
 10/11 A kérdező kommentje:
én most azon idegeskedek hogy mi ez az érzés a tmikor orkomban múlik el ez a felmaródás lehet nagyon rossz
2013. aug. 27. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!