Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kétségbe vagyok esve. Mit...

Kétségbe vagyok esve. Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Az egyetem nem jött össze, OKJ-s képzésre járok, de nem bánom, mert nagyon tetszik a szakma. A családom nem igazán szeret. Ezt nem részletezném, ézem és látom. Mindig szerettem volna egy barátot, akit szerethetek és aki szerethet a szüleim helyett is. Lett is barátom. Ki teszem érte szívemet-lelkemet, szülinapjára tortát is sütöttem, meg minden. Annyira vágyom arra, hogy boldog legyek. Valahogy nem jön össze semmi. Nincsenek közös programjaink, sétálni járunk ki, nem sokat beszél velem. Akkor találkozunk, amikor én szólok, és őt nem is érdekli semmi, ami velem kapcsolatos. Pedig én nagyon szeretem. Aztán látom azt, hogy mások rengeteg helyre együtt mennek el, nekik elsőre sikerül az egyetem, őket szereti a családjuk. Legalábbis egyik ismerősömnél ezt látom. Tudom nem szép dolog, de rettenetesen irigy vagyok rá. Ezekszerint én hiába igyekszem, nem fog változni semmi? Én is szeretnék boldog lenni még ebben az életben legalább egyszer.
2013. aug. 28. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
minden szeretet amit adni szerettél volna valaha, azt rajta próbálod behozni vagy hogy mondjam, és tőle meg azt várod tudat alatt hogy mindenki helyett szeressen. és ezt valószínűleg érzi. próbálj megnyugodni, biztos hogy te is rátalálsz a boldogságra! :) ne görcsölj rá nagyon.
2013. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ne a magánytól való félelmed miatt legyen barátod! Lehet, a fiú érzi, hogy nagyobb szükséged van rá, mint neki rád. Nem szeret igazán, nem is igazán tudja, mit kezdjen veled, egy idő utan le fog cserélni, ha végképp megun. Ez a kapcsolat nem szimmetrikus, nem kölcsönös, nem egyenrangú. Keress egy jobb palit!
2013. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az nem olyan könnyű. :( Hol keressek?
2013. aug. 28. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is mély levegő,nyugodj meg! :)

Kapcsolad be a kedvenc zenéd,és gondold át végig az egészet! :)

Ha úgy érzed,hogy a barátod nem szeret igazán,szakíts Vele,kételyek közt őrlődni szörnyű! Inkább a barátaidra/barátnőidre támaszkodj,beszélj Velük,akiben a legjobban megbízol,Neki mondj el mindent,A-tól,Z-ig! :)

Ne görcsölj túl sokat az élet nagy kérdésein,se azon,hogy másoknak miért jobb! Csak beleőrülsz!

Inkább örülj annak,hogy Neked egészséged van,másnak lehetnek barátai,sok pénze,járhat menő suliba,ha gyógyíthatatlan beteg!

Próbálj meg pozitívan gondolkodni,akármilyen nehéz is! :)

Az élet nem habostorta,de a tésztájába van cukor! ^^ (Magyarul,mindig ,mindenbe van valami jó! :D)

Ne add fel! <3

2013. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!