Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rajtam mar tenyleg nem segithe...

Rajtam mar tenyleg nem segithet semmi?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__4..

Ezt a kerdest en irtam ki, anya lepszichopatazott, ha gondoljatok olvassatok el.

Ezenkivul rengeteg minden van. Panikbeteg vagyok, emetofobiam van, rengeteget szorongok..sokszor szedulok, hanyingerem van, faj a fejem, gyyenge es erotlen vagyok, esetleg a hasam faj es hasmenesem van (ezek van, hogy egyszerre, de van, hogy kulon-kulon jelentkeznek. Az utcan sokszor (foleg, ha egyedul vagyok) ugy erzem, hogy ott helyben elajulok vagy pedig gyenge leszek es ugy erzem, hogy ha nem ulok le akkor nem birok tovabbmenni. Pedig ilyenkor aztan nem szoktam leulni es mindig kibirom.

Ha suliba kell menni es koran kelek akkor gyengeseg, fejfajas,, hanyinger, eros szedules jelentkezik. Es nagyon faradtnak erzem magam. Ha sokaig alszok hetvegen, akkor az meg a masik veglet. Olyankor is faradt es gyenge vagyok csak mashogy.. Turelmetlen es erzekeny is vagyok. Ha belekezdek valamibe, nagyon hamar elmegy tole a kedvem, legtobbszor azert, mert nincs energiam hozza. Sokszor megmozdulni sincs energiam. De, ha olyan dolgot csinalok, amit pl. Ulve is lehet mondjuk sutok valamit attol is van, hogy a felenel elmegy tole a kedvem es kapkodok ossze-.vissza vagy otthagyom. Ha pedig valaki szol erte, hogy nem jol csinalom akkor bogve megyek a szobaba. Ha igy visszagondolok, hogy mi van, ha pl. Elmegyunk valahova kirandulni vagy valami, akkor neha van, hogy elmulik a faradtsagom es siman birok menni, de aztan megint legyengulok.

Rendszertelenul taplalkozok, mert van, hogy falasrohamom van, de van, hogy egy falat se megy le a torkomon. Es olyan dolgok fajnak nekem, hogy az hihetetlen. Pl. Megyek a boltba es meglatok egy ruhat ami nagyon tetszik, de nincs ra penzem, akkor is siman tudnek sirni. Es olyan h*lye pics*nak erzem magam. De olyan rossz, hogy nem lehetnek jo cuccaim. Nagyon szeretnek valtoztatni, de most is itt ulok es semmihez nincs energiam. Az elobb belekezdtem abba, hogy lefenykepezem a ruhaim es eladom oket es azokbol veszek jobbakat, de a negyedenel otthagytam, hogy nekem mar ehhez sincs erom. Es legszivesebben estig itt ulnek. Olyan rossz:( kerlek segitsetek! Van otletdek, hogy mit tegyek? 15L

Azt hittem, hogy a suli jot fog tenni, de ugyan annyit szorongok ugyan ugy jonnek a rosszulletek stb...pedig vannak barataim, nem vagyok kikozositve, jol ereznem magam ott, de megis..


2013. szept. 7. 15:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha es ezek mellett pszichologusnak keszulok. De gondolom igy az se lesz belolem?!
2013. szept. 7. 15:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég baj ha az Anyukádat nem érdekli az állapotod. Az ő dolga volna észre venni, hogy valami nem stimmel nálad és szakemberhez vinni téged. Ez csak rosszabb lesz.
2013. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondok en neki mindent. Az is lehet, hogy fizikai bajom van. Mondom, hogy menjunk kivizsgalasra, meg csinaljunk valamit, mert ez igy nem jo. De semmi...
2013. szept. 7. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Az sem véletlen ezek után, hogy ilyen tüneteid vannak. 99% ban a szülők felelőssége. Az iskola pszichológusának kikérhetnéd a véleményét.
2013. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De anya nem engedi, meg aztse, hogy orvoshoz menjek. Nem tudok ezzel valamit kezdeni egyedul?
2013. szept. 7. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem engedi. El mész a területileg illetékes Nevelési Tanácsadóba és elmondod a problémádat. Ha ők úgy tartják hivatalból berendelik a szüleidet és kötelezni fogják őket az együttműködésre. Főleg ha nagy a probléma. De ugyanígy bejelentheted a problémádat a gyermekvédelemnél. Hidd el kifogják vizsgálni a problémát. Az megint más kérdés, hogy ha az Anyu ilyen felületesen kezeli a problémát akkor biztos mérges lesz ha megtudja hogy te kértél segítséget. De nem is kell, hogy megtudja, hogy tőled indult az egész. Valaki más bejelentette.
2013. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszichológusnak ne készülj úgy, hogy idegbeteg vagy. Sokan teszik, és nem jó ötlet.
2013. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatosnak igaza van, az iskolaorvoshoz is bemehetsz és elmondhatod neki a problémádat, kérhetsz segítséget. De először is valami rendszerességet kellene vinni az életedbe, főleg táplálkozás terén, és nem csak édességet, hanem egészséges ételeket is enni, meg sok vitamint, például B-vitamin nagyon jót tesz az idegeknek. Kérj segítséget szakembertől mindenképpen.
2013. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a probléma sok szülövel..hogy abszolut nem veszik komolyan a gyerekuük gondjait. Számomra ez egyenesen néha felháboritó. Anyukádnak Igenis lépnie kéne és komolyan venni a ezeket a tüneteket! próbálj meg leülni vele és nyugodtan elmondani neki. Ha pedig nem hallgat meg menj el az iskolaorvoshoz és neki mondd el, ő segíteni fog ebben, pláne ha azt is elmondod, hogy a szüleid nem partnerek ebben...
2013. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!