Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit vigyek suliba, ha tegnap...

Mit vigyek suliba, ha tegnap gyomorrontasom volt?

Figyelt kérdés
Tegnap sokat ettem ossze vissza. De hamar kapcsoltam igy vettem be emesztessegitot es egy kis hanyingerrel megusztam. De meg estefele is rengeteget bofigtem. Aztan mar nagyon ehes lettem. Ettem egy muzliszeletet es lefekudtem. Most meg van egy kis hanyingerem, de korog a gyomrom is. Semmikepp nem szeretnek a suliba hanyni vagy rosszul lenni. Mit vigyej? Vagy inkabb csak akkor egyek ha hazajottem? Vagy egyek de utana vegyek be emesztessehitot?
2013. szept. 17. 06:45
 1/2 Polgárőr válasza:
Háztartási kekszet, ropit ha nagyon aggódós vagy. De egy kis büfizéstől nyugodtan ehetsz normálisan! (Az "igazi" gyomorrontás az hányással jár...)
2013. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A háztartási keksz és a ropi a legjobb választás ha mindenképpen enni akarsz. De egy félnapos koplalástól sem lesz semmi bajod. Igyál sok folyadékot, lehetőleg ne szénsavas üditőt.
2013. szept. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!