Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap menjek suliba vagy...

Holnap menjek suliba vagy inkább pihenjem ki magam?

Figyelt kérdés
Még vasárnap este 38 fokos lázam volt ezért másnap elmentem az orvoshoz délután 3 ra kaptam idő pontot egyébként még szédültem, fájtak a végtagjaim és kb ömlött az orromból a dolog.. de viszont addigra egy kis hőemelkedésem sem volt s akkor ezt az orvos is megállapította. És teljesen úgy éreztem, h becsaptam.. máig kiírt de minden este 38 fok körüli lázam volt de reggelre semmi nem volt. Holnapel rendel és most nem lenne pofátlanság megint oda állítanom láz nélkül? Holnap nem lesz semmi doga, igazából csak hétfőn lesz olyan tantárgyam ahol dolgozatot kell pótolnom.. meg őszintén nincs is lelki erőm most oda menni valamiért... csak az így nem olyan mintha átverném az orvost? Segítsetek pls!

2013. szept. 25. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mehetsz suliba, ha rosszul vagy akkor beszélsz az ofőddel hogy engedjen haza. Nem hiszem hogy a doki kiírna ezért, én anno örültem ha egyáltalán kiírt ha picit betegen beállítottam hozzá, de akkor is olyan voltam hogy igaz lázam nem volt de hangom sem. és akkor engem is kiírt 3 napra, abból kettőt voltam otthon harmadik nap amikor még volt igazolt napom bementem suliba dogát írni mert azon az órán ha dogára nem ment el valaki a pót dolgozatot megszívja mert a tanár képes olyanokat adni hogy a könyv legapró betűs részeiből is tehet fel kérdést, plusz mást ad nehogy az osztálytársak elmondják előre. Én csak azért mentem be, de akkor már semmi bajom nem volt.

Meg mindjárt itt a hétvége ezt a pici időt kibírod.

2013. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen betegség,ami esti lázzal jár.A férjem mesélte,hogy mikor kamasz volt,ő is így járt.Este mindig belázasodott,de nap közben semmi baja sem volt.Több vizsgálatot is elvégeztek rajta,minden negatív volt,és mikor elpanaszolta,hogy a tejtermékektől begörcsöl a hasa,akkor jutott eszébe az egyik orvosnak,hogy vizsgálják meg a vérét,egy ritka kamaszkori vírusra.Mononucleosis infectiosa(csók betegség).
2013. szept. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te jó ég._.
2013. szept. 26. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem arra céloztam,hogy neked ez lehet,hanem arra akartam rávilágítani,hogy ki kellene vizsgáltatni,mi áll a láz hátterében.
2013. szept. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!