Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom, mi legyen holnap,...

Nem tudom, mi legyen holnap, menjek suliba vagy ne? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kedd óta nem voltam iskolában,mert beteg vagyok. Akkor amikor voltam orvosnál még nem voltam annyira rosszul,fájt a torkom(bár az eléggé,kb. beszélni nem tudtam) meg volt egy kis hőemelkedésem. Az orvos aztmondta hogy vírusos torokgyulladás(adott gyógyszert),maradjak otthon,és menjek vissza csütörtökön ha nem vagyok jól. Visszamentem,de akkora már mégrosszabb lett,mert Nagyon náthás is lettem,fülem is bedugult és már lázam is volt.Ott már garatgyulladást vagy valami hasonlót mondott. És azthittem hétvégére meggyógyulok. Már nem érzem annyira hűde rosszul magam bár még picit gyenge vagyok. Tegnap már egész jól voltam viszont most ma..mostmár orrom is bevan dugulva,fülem is,a torkom annyira nemfáj de folyton berekedek.Ma még nem mértem lázat,mert nem éreztem lázasnak magam,csak most de már most 37,6 estig tuti felmegy mindig így szokott lenni :/ Én már nagyon szeretnék suliba menni,utálok ennyit hiányozni.Nem érzem annyira rosszul magam,de nemtudom mit csináljak most így. Csütörtökön kaptam egy erősebb gyógyszert (addig Strepsilst szedtem),és annak már elvileg el kellett volna mulasztania de semmi.Menjek holnap iskolába,vagy ne? 7 óránk lesz,és fogalmam sincs mi legyen. Még arra gondoltam hogy úgyis délután van csak ott az orvos akkor elmegyek suliba és max.délután vissza hozzá. De nem akarom a többieket is fertőzni,így is járvány van,és nagyon sokan betegek az osztályunkba is.


+Az a baj,hogy ha holnap reggel még úgy is érezném hogy nemtudok elmenni suliba ,apukám elfog küldeni.Ő az egészre már kedd óta annyit mond hogy annyira rosszul biztos nemlehetek,simán mehetnék suliba,csak egy kis hőemelkedés,túlélem..És reggel vele leszek itthon anyu dolgozni fog..15/L


2013. szept. 29. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lenne, ha otthon maradnál, hogy kipihend magad.

A suliban rosszul lehetsz, meg ilyesmi, nem hiszem, hogy jót tenne, bár te tudod.

2013. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hőemelkedéssel nem mennék. Biztos van valaki, aki eltudja küldeni a leckét facebookon vagy e-mailben.:) De ha apukád úgyis elküld suliba, akkor miért kérdezed?:)
2013. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj,azt nem szószerint értettem:) csak ő tuti erőltetni fogja hogy menjek iskolába akármi van..kedden is ezvolt de a végén mégsem mentem
2013. szept. 29. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elküldik a leckét, nem maradsz le semmiről.:)
2013. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia , szerintem se menjél még suliba, jobb lenne ha hétfő délután elmész a dokihoz megvizsgál és ő megmondja mi lesz, amíg nem vagy teljesen jól ne menj, simán bepótolod majd a leckét, de betegen nem jó ücsörögni az órán :(
2013. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a logashoz minden lehetoseget meg kell ragadni. szal inkabb szimulalj meg ra a dokinal azt irasd ki magad a teliszunetig.
2013. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!