Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szedtem gyógyszert epeféreg...

Szedtem gyógyszert epeféreg ellen, jó is volt egy hétig, viszont most megint kezdett viszket nagyon az orrom és a fülem, a nyelvem pedig újra fehér lett. Megint epeférgem lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az az epeféreg??
2009. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mik a tenetek ennel a betegsegnel?
2009. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Epeféreg??? Májmételyről már hallottam, de epeféreg??
2009. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

rákerestem a neten, a népnyelv epeféregnek nvezi valamelyik bélférget (nem jegyeztem meg, hogy melyiket).

Az orrod és a füled nem viszketne bélféregtől, ez inkább valami más lehet. A nyelv lepedékessé válhat akár kevés folyadékbeviteltől, az emésztőrendszer hirtelen megterhelésétől (pl. zsíros, fűszeres, nehéz ételek, alkohol, stb.). Szerintem fordulj a háziorvosodhoz, ő biztosan többet tud mondani egy alapos vizsgálat után.

2009. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2009. nov. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!