Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha úgy érzem, mintha nagyon...

Néha úgy érzem, mintha nagyon erősen verne a szívem?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 4-5 hete van ilyen. Teljes nyugalomba is olyan érzésem van, mintha nagyon verne a szívem. Nem csak akkor, ha ideges vagyok, hanem bármikor, aztán abbamarad. Voltam vérvételen és kardiológián is, azt mondták, hogy minden rendben van. A vérnyomásom 100-110/90-95 közt szokott lenni, de azt mondták, hogy ez nem vészes. Nagyon kellemetlen érzés, mit tudnék csinálni? 16/L

2013. okt. 2. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ingadozik a vérnyomásod. Egy 24 órás mérés lehet, hogy jó lenne. Csak úgy érzed, hogy gyorsan ver, vagy tényleg gyorsabb?
2013. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nem tudom mindig megmérni. De pl EKG-n is azt érezte, hogy gyorsabban ver, de ott nem mondták, hogy baj lenne.
2013. okt. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!