Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogyha én...

Miért van az, hogyha én megyek valahova, akkor elkezd a szemem fáradni és kénytelen vagyok becsukni, a fejem fáj, meg lefárad a szervezetem?

Figyelt kérdés
Régóta van ez.
2013. okt. 6. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is régóta van ilyen, de eddig még senkitől sem hallottam. Furcsa lehet, de nekem pl. a betonon gyaloglástól rosszabb. De nem tudom mitől lehet.:S
2013. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, nem hiszitek el, de elmentem szemvizsgálatra és kiderült, hogy +0,5-ös szemüveg kéne már egy jó ideje...

Rosszul láttam, de nekem ez annyira nem tűnt fel, mert mióta az eszemet tudom így láttam. Nem tudtam, hogy ennél szebben kéne látnom. Nagyon sokszor fájt a fejem, ezek szerint emiatt. Nem igazán foglalkoztam vele. Aztán tavaly, mikor volt a "látás hónapja" azaz október...elmentem egy optikai üzletbe és megvizsgáltattam a szemem ingyen és nem kellett az 5 ezer ft-ot kifizetni és sokkal jobban meg tudják állapítani, hogy rossz a szemed, mint egy SZTK-ban.

Nekem bevált, azóta nincsenek ilyen tünetek.

2013. okt. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!