Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már hogy kénytelen...

Volt már hogy kénytelen voltál suliba/dolgozni menni influenzásan lázasan?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt, nem is egyszer. Olyan rosszul voltam hogy az ájulás kerülgetett, alig vártam hogy hazaérjek és alhassak...
2013. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem influenzás voltam, de szintén beteg, és egy tárgyból megbuktattak volna, ha nem megyek be, így viszont ötöst kaptam, és két másik tárgyból is ötöst írtak be. Pedig elesett voltam.
2013. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze... Végig csináltam a gyakorlatot,(kalapácsot csaináltunk)hazamenterm és 2 hetet hiányoztam utána. A tanár kijelentette newm hiányozhatunk. 1 hiányzás=bukás lett volna..Igy muszáj voltam bemenni..Haverom azt mondta ha másnap is bemegyek lázasan akkor ölben saját maga hazavisz.. Mondtam is neki hogy már csak ezért bejövök,erre du ugy áhgynak dőltem hogy mozfdulni nem tudtam. 39 fokos lázam lett.
2013. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!