Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tavaly kezdtem el küszködni a...

Tavaly kezdtem el küszködni a következő problémával: a torkomban érzek valami ingerlő érzést, azt hiszem hajszálérzésnek hívják, ettől fuldoklom, öklendezem, sok nyál jön fel. Tapasztaltok hasonlót?

Figyelt kérdés
Tavaly rendesen kivizsgáltak, ahol testi bajokra nem vezették vissza. Ráadásul nem rendszeresen jelentkezik, Lelki bajok miatt lenne,vagy stressz az oka? mi a megoldás?
2009. nov. 12. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is küszködök ilyen problémával főleg nyaranta lefekvés előtt kb. 3 órát krákogok, köhögök (a páromnak már elege van ebből, hát még nekem!!) mintha valami lerakódott volna a mandulám környékén és nem akar felszakadni. Voltam orvosnál (fül orr gége, valami allergia vizsgálaton is ) de semmit nem találtak. Írtak fel valami gyógyszert de semmire való.
2009. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem meg akkor jelentkezik ha rossz lesz az idő, jön a tél. Kellemetlen, mert nem vagyok allergiás, és nem tudni mikor tör az emberre.
2009. nov. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!