Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Dehidratáltságtól fájhat a...

Benkoos kérdése:

Dehidratáltságtól fájhat a fejem? 26 évesen vesekövem volt, nem csoda, napi 1 liter folyadékot ittam.30 éves korom óta fejfájós lettem. És ragyás (pattanásos) a képem. Ennek lehet oka a kevés folyadék? A bőrömön át távozik a sok méreg stb?

Figyelt kérdés
dehidratáció,fejfájás,aknék,pattanások
2013. nov. 13. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet emiatt.
2013. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, fájhat tőle a fejed. Csodálom egyébként, hogy a veseköved után sem iszol több folyadékot. Ha sikerülne a napi 2,5-3 l vizet meginnod, akkor sokkal szebb lenne a bőröd, bár nem biztos, hogy csökkentené a pattanásokat (aminek 30 felett akár hormonális okai is lehetnek a sok egyéb életmódbeli tényező mellett).
2013. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pattanások nem ettől lehetnek (vagy nem csak ettől). A többi - fejfájás, vesegondok - igen. A pattanások miatt megkeresnék egy bőrgyógyászt.
2013. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vesekő a kevés folyadék jelzője lehet, és a helytelen táplálkozásé is. Ugyanez vonatkozhat a pattanásosságra ( mármint a helytelen táplálkozás, és a nemi élet hiánya, tisztátalan bőr, stb.

De ha tudod, hogy a kevés folyadékbevitelnek milyen hátrányi vannak, akkor miért nem iszol többet? Vagy miért nem mész el egy bőrgyógyászhoz?

2013. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok.A nemi életem okés,folyadékból sem 1 litert iszom,az régen volt.Bőrgyógyász???Rengetegnél voltam,elküldtek ide-oda,jók a fogaim,nincs baj a manduláimmal sem,passzolok.De azért kösz a válaszokat,vannak bennük hasznosak.
2013. nov. 23. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol eleget nem a bőrödön át távozik a sok méreganyag,hanem nem ürül ki rendesen és a szervezetedben kering. Ettől pattanásaid is lehetnek,sőt fejfájásod,szédülés,stb...
2013. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!