Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegségre használ-e a...

Pánikbetegségre használ-e a SEDATIF PC?

Figyelt kérdés
Hatékony-e agorafóbiára? Van tapasztalatok?
2009. nov. 21. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem használt, igaz csak stresszes időszakokban szedtem és nem pánikbetegségre. Lehet, hogy neked jó lesz, ha folyamatosan szeded.
2009. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én szedtem.Nemtom h használt e igazán ,lehet csak placebo hatása van
2009. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem használ.Én is azt hittem jó lesz,de annyit ért,mintha bekaptam volna egy cukorkát.Semmi hatása,mégcsak le se nyugodtam,bármennyit vettem be belőle.
2009. nov. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a homeopátiában, vagy ha nem súlyos a probléma, használ.

Ha nem, hordj magadnál inkább egy fél literes ásványvizet, többet ér.

2009. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. hát.. jó lett volna ha pár olyan válasz érkezett volna, hogy használ.. de ha nem hát nem. A gyógyszerektől irtózom.. félek tőlük és sok rosszat hallottam az ilyen szerekről.
2009. nov. 23. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem használ :)
2009. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Komolyan?? mert még nem mertem elkezdeni szedni, mivel azt írja, hogy az elején felerősíti a tüneteket. És mivel senki nem biztatott, így feleslegesen nem akarom még ennek is kitenni magam. Vagy csak úgy írtad.. hogy ilyen választ is kapjak? Istenkém Istenkém.. minek vannak ilyen hülyeségek (fóbiák és stb..) Tudom.. nekem kellene erősnek lennem.. csak ez nem olyan könnyű, mint kimondani..
2009. dec. 2. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!