Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha gyakorlatilag teljesen...

Néha gyakorlatilag teljesen ok nélkül szégyellem magam, miért lehet?

Figyelt kérdés
Néha előfordul, hogy félek valamitől, és szégyellem magam valami miatt. De nem tudom miért lehet, egyszerűen ok nélkül történik.

2013. dec. 2. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Nincs igazán benne a kérdésedbe a kérdés , de jobb félni mint megijedni . Ha leirnál egy alkalmat pontosabban akkor talán segíthetek.
2013. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 automatakoktel ***** válasza:
Szociális fóbiánál van ilyen pl.
2013. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néha egyszerűen csak rámtör a félelem de nem tudom mitől félek, nincs okom rá. Máskor meg a szégyenérzet, de amikor ezt érzem szintén nem tudom, miért érzem. Ma is pl. üldögéltem a szobámban, és egyszercsak előtört, hogy valamitől félnem kell. Ilyenkor izgulok valamin, kisebb neszekre hevesebben reagálok, mint alaphelyzetben. Ez tartott vagy 10-15 percig, utána megint minden rendben volt.
2013. dec. 2. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!