Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon félek, hogy esetleg leukémiás vagyok. Általában eléggé fáradt szoktam lenni és nagyon sápadt. A fejem és az ízületeim gyakran fájnak. Nem gyanakodtam semmire ameddig nem voltam vérvételen.

Figyelt kérdés

Egy hete itthon vagyok mert már négy hete nem tudok rendesen nyelni, de az orvos viszont nem látott semmi szokatlant. A nyirokcsomóim viszont meg vannak dagadva. Szóval vett vért és az eredmény az lett, hogy vashiányos vagyok és hogy a fehérvérsejtjeim száma az egészséges határon belül a maximumon van. (Aztmondják biztos csak a gyógyszerek miatt) Ez lehet leukémia vagy esetleg más betegség?

14/L


2013. dec. 17. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A leukémia esetén több nagyságrenddel több fehérvérsejt van a vérben, mint kéne. Tehát a normál határ teteje mondjuk 100 fvs, és van a vérben 10000. Az leukémia. Ezt a te betegségedet persze tovább kell kutatni, de valószínűleg csak valami gyulladás, köze sincs a leukémiához, az biztos.
2013. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, megnyugodtam, viszont még attól félek hogy egy kicsit magasabb lesz a fehérvérsejtjeim száma :/
2013. dec. 17. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet egy kicsit magasabb. Itt tényleg nagyságrendekről beszélünk. Bármilyen banális gyulladás miatt is felmegy a normál tartomány fölé, emiatt abszolút nem kell aggódnod.
2013. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát ezalatt azt értsd, hogy egy standard megfázás miatt is felmehet a normál tartomány fölé.
2013. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tüneteid meg az eredményeid amúgy a mandula, vagy a nyálmirigyek, vagy a garat, vagy mittomén, valamelyik ilyen fejben lévő eszköz :) gyulladására utalnak inkább, a nyirokmirigyek megnagyobbodása ilyenkor normális, és a fehérvérsejtszám emelkedése is, ahogyan fentebb írtam. Ha még nem voltál, jó lenne, ha látna fül-orr-gégész.
2013. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fülorrgégésznél még nem voltam de mindenképpen elmegyek ha nen javul a torkom.
2013. dec. 17. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!