Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elkaptam valamit, lázas...

Elkaptam valamit, lázas vagyok, így mikor kaphatok oltást?

Figyelt kérdés
Holnap mentem volna beolatni magam, erre lebetegedtem. Így mi bajom lenne, ha beadnák?
2009. nov. 26. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem adható be
2009. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
ez a jel, hogy ne oltasd be magad. De nyugodtan menj a sok birka után aztán te is sírhatsz hogy milyen beteg vagy az oltástól...
2009. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Ha elmúlik a lázad, akkor beoltathatod magad. :D


=====================


Előző kreténnek üzenem :


A családom 3 hete oltatta be magát, egyikünknek sem lett semmi baja, mégcsak bőrpír sem jelent meg az oltás helyén.

Egy csomó kollégám, barátom, szomszédom, ismerősöm is beoltatta magát és a teljes családját : semmi bajuk nem lett a védőoltástól!!!


Viszont mi már nyugodtak lehetünk, hogy nem kerülünk életveszélyes vérzéses tüdőgyulladással lélegeztetőgépre, mint a sok idióta birka, akik "énaztántutinemoltatok" nyájban bééééégetve megy egymás után a sok baromságukat hangoztatva!

2009. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Majd meglátjuk te KRETÉN ÁLLAT!!!
2009. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy beoltassa magát vagy sem, hanem hogy betegen lehet-e. Nem lehet sajnos, mivel a betegségtől eleve le van gyengülve az immunrendszered. Várd meg míg elmúlik a betegség, és utána beadják bármikor.
2009. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!