Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sírás ellen bevált "trükkök"?

Sírás ellen bevált "trükkök"?

Figyelt kérdés

:)

Pl. vitánál, vagy ha csak rosszul érint a dolog egy beszélgetésben és minden különösebb ok nélkül elsírod magad.

Ez nagy gyengeségre utal?


2014. jan. 14. 18:11
 1/4 anonim válasza:
64%
anszolult nem gyengeseg.. en meg volt h a szulinapomon is elsirtam magam.. es nem a boldogsagtol.. (am tegnap lettem 15) ha ugy erzed h sirnodd kell akk add ki magadbol.. aki emiatt gyengenek latja a masikat az baromi bunko.. a siras jot tesz ;) :)
2014. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha itthon egyedül vagyok, az még nem is gond, de suliban.....:(

köszi a választ!

2014. jan. 14. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Lehet hogy jót tesz, viszont egy kínos helyzetben megalázónak is érezheti, és nem szaladhat el mindig ha épp rájön a sírás.

Egyébként az elfojtott érzelmek/indulatok miatt, vagy idegrendszeri gyengeség is lehet az oka.


Igazából én is ilyen kis érzelmes emberke vagyok xD és megértelek teljesen, nem könnyű kibírni sírás nélkül sok mindent :S

2014. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
én olyankor elszoktam kezdeni lassan számolni 1-től és úgy nagyjából megnyugszom.. :)
2014. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!