Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reflux elmúlik valaha?

Reflux elmúlik valaha?

Figyelt kérdés
Idegességem miatt alakult ki, és azt szeretném tudni, hogy elmúlik e ha elhagyom valahogy az idegességet?? gyógyszert szedek rá de nem ér semmit, és a savas kajákat italokat is kerülöm! csak az idegességet nem birom, de valahogyan tenni fogok ellene, elmúlhat akkor talán? vagy javulna ??

2014. jan. 16. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Persze. Kevés olyan dolog van amiből valamilyen úton módon ne lehetne kigyógyulni.


A K-pax c. filmben volt egy kiváló mondat.


"Az univerzum minden lénye képes magát meggyógyítani. Fura, hogy ezt pont a Földön nem tudják."


Vagy valami ilyesmi...


A szedj gyógyszert propaganda persze nem feltétlen támogatja, hogy meggyógyuljál, mert az nem biznisz.

2014. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Hát nekem sokáig volt, 7 évig gyógyszert szedtem. Eleinte voltak tüneteim, nem annyira rosszak, de kellemetlenek, viszont eze kelmúlta ka gyógyszerszedéssel. Egyszer nem volt gyógyszer, és akkor rossz volt. Mindig úgy voltam, hogy nem múlik el (reménykedtem, hogy mégis). Aztán benn voltam az orvosnál egy évvel később, mert volt egy kisebb betegségem, és ő mondta hogy nem próbáltam-e elhagyni, és aztán egy gyengébb gyógyszert szedtem, de nem sokáig, még azután nemsokkal teljesen elhagytam. Azóta nem szedem, nem is voltam benn se, azt mondta, hogy néha bemehetek azért, vagy valamelyik hozzátartozóm, hogy leadja hogy mi a helyzet.

Nekem epesavas volt, és nem érzek most semmit (elmúlt már pár év azóta). De igazából, mikor szedtem a gyógyszert, akkor is meg most is ettem meg ittam néha olyan dolgokat, amiket nem annyira lenne szabad, de azért odafigyeltem, hogy nagyon sokat ne (nem is vagyok nagyevő). Mégsem éreztem, csak néha-néha, hogy valami probléma lenne. Inkább eleinte volt ez. És nálam is az idegesség miatt alakutl ki.

2014. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magnézium jó az idegekre. próbáld ki , ha nyugtató hatással van rád, akkor kevesebb sav termelődik. savlekötőt is szedhetsz.
2014. szept. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!