Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki már beadatta az új oltást,...

Aki már beadatta az új oltást, hogy érzi magát?

Figyelt kérdés
Volt valami gond utána? Én ma megyek.
2009. dec. 4. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én személy szerint nem oltatom be magam, de egyik bnőm beoltatta magát 1 hete. Nincs semmi baja, pedig akkor se volt teljesen egészséges, amikor beadták neki. Amúgy meg tudok olyan esetről, ahol egy testvérpárt beoltottak, egészségesek voltak meg minden, és 2 napra rá mindkettő meghalt. Itt volt ez pesten. És ez nem hülye pletyka, egy professzor mesélte. Egyik ismerősünk kisfia meg asztmás lett tőle. Én nem akartam beadatni, nem is fogom, de persze nem mondom senkinek, hogy ne. Mindenki azt tesz amit szeretne, csak el szoktam ezt mesélni. Erről úgysem beszél a média.
2009. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
22%
egy kis higany (thimerosal) senkinek sem art la-la-la-la-la.... meg ha kis mennyisegben is. Masreszt a "gyarto" ceg elegge ismeretlen omninvest - ki a tulaj? a honlapon semmi info.. hagyjuk, atqras szaga van nem kicsit.
2009. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem oltatom be magam,ahogy eddig sem oltattam be influenza ellen.Hatásosabb a megelőzés,ha pedig megbetegednék,vannak a régi bevált módszerek a kezelésére.

Ezt a vakcinát kevés emberen,és rövid ideig tesztelték.Ha vannak utó-és mellékhatásai,az lehet,hogy csak hónapok múlva fog jelentkezni.Erről pedig nem fognak beszélni.Nem véletlen,hogy az orvosok és az eü-ben dolgozók többsége sem oltatja be magát.

Természetesen,azt teszel,amit akarsz.

2009. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam magam, nagyon elleneztem de anyuék rábeszéltek, úgy oltattam be magam h náthás vagyok és köhögök, de azt mondta az orvos h ez nem kizáró ok, csak ha van lázam, tegnap előtt oltottak be...meg sem éreztem, kezem sem fájt, semmi...Kutya bajom...remélem ezután sem lesz...16L
2009. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Köszönöm szépen, jól vagyok, vagy 1 hónapja oltattam be magam.


(vannak itt is úgy látom, ostoba emberek)

2009. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
31%
csak a média fujja fel az egészet meg a sok hülyegyerek ismerek párat , ő ugy tarja hogy a pártok mittomén milye hogy ő ugyse fogja beoltatni magát bla bla bla látszik hogy jobbikos, aztán majd ha valami bajlessz jobbikozhat
2009. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 issti ***** válasza:
Pár napig kicsit éreztem az oltás helyét. Olyan mintha izomlázam lenne, de nem vészes. Amúgy senkinek nem lett baja oltás után az ismerőseim közt. Be kéne fejezni ezt a hitvitát. Mindenki maga döntsön a maga sorsáról. Kívánom, hogy annak se legyen semmi baja aki nem oltat. Szép napot mindenkinek!
2009. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sokan beoltatták maguk barátaim közül, senkinek semmi baja. családommal együtt beoltattam magam, senkinek se lett semmi baja.
2009. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tegnap oltottak be, eddig semmi gond, még csak nem is fáj a helye vagy ilyesmi.

Bírom, ahogy az oltás ellenzői okoskodnak : mind úgy ír/beszél mintha legalábbis orvos lenne és pontosan tudná a vakcina mibenlétét,összetételét stb. Holott mindannyian valakik által befolyásoltak vagyunk, akármelyik oldalon is állunk.

2009. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 hete oltottak be, kicsit fájt az oltás helye, plusz fájt a fejem (migrénes vagyok, szóval ez várható volt), de ÉLEK! És nagyon jól érzem magam! És az oltás után már nyugodt is!
2009. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!