Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet átállni arra,...

Hogyan lehet átállni arra, hogy valaki rendszeresen hajnalban keljen és ne érezze magát egész nap ramatyul?

Figyelt kérdés
a párom hajnali 3-kor kel minden nap, hogy beérjen reggel dolgozni (fél 6-ra). mit tehet, hogy este korábban el tudjon aludni és ne legyen legyengült, álmos egész nap? van hogy csak alig 4 órát alszik, mert nem tud 11 előtt elaludni.
2014. jan. 31. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáljon ki valamilyen növényi nyugtatót/altatót vagy gyógyteát.
2014. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

napi 4 óra alvással semmit nem tehet, maximum nyomathat rengeteg koffeint és halhat meg fiatalon... kellene a napi 8 óra, olyan nincs, hogy valaki nem tud elaludni 11 előtt, maximum nem akar...

amúgy nekem is ez volt a bajom, én esti tv-ről átszoktam hangoskönyvekre, általában 10-20 perc alatt bealtatnak, és legalább művelődök is...

2014. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja ezt a munkát? A szervezete valószínűleg lassan rá fog állni arra,hogy előbb aludjon el. De elősegíti az elalvást egy kora esti séta,könnyű vacsora,utána egy mekeg fürdő és ahogy már írták,az olvasás. Ilyenkor már ne szóljon a TV. Nekem bejön és szerencsére elég hamar 1-2 hét alatt átállt a szervezetem.
2014. febr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mirk ***** válasza:

"olyan nincs, hogy valaki nem tud elaludni 11 előtt, maximum nem akar... "


Ilyen hülyeséget hogy lehet írni?


Biztos nem akar elaludni, mert jó neki a napi 4 óra alvás igen. Majd ha te is dolgoztál 3 napon belül 36 órát összesen 10 óra alvással, akkor írj ilyen baromságokat.

2014. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én heti 40 órát dolgoztam, 15 óra alvással állandó délelõttben, és képzeld, azért nem feküdtem le idõben, mert nem akartam... mert játszani kellett, mert filmet kellett nézni stb stb, csak mikor már halálvágyam volt a hétköznap gondolatától, átt kellett gondolnom ezt a dolgor, ezért változtattam rajta...

amúgy a kérdezõ leírása alapján itt is állandó délelõtrõl van szó, tehát a hülyeséget te írod...

2014. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!