Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt refluxos? Szívesen...

Van itt refluxos? Szívesen beszélnék valakivel.

Figyelt kérdés

Én 27 éves nő vagyok, két pici gyermekkel. Most novemberben derült ki, hogy refluxom van sajnos, állandóan égett a mellkasom a szegycsont mögött, reggel kapart a torkom, sokat böfögtem, gyakran krákogok. Nekem a dokim az Ulprixet írta fel a 40 mg-osat, 28 darabosat beszedtem mind. Azt mondta nem kell mindig szedjem, csak ha érzem, hogy kell. Ezt követően 3 hétig nem szedtem, csak Sakvus vizet ittam, de írattam még gyógyszert mert ismét marta a sav a nyelőcsővemet.

Az a bajom, hogy sok mellékhatása van a gyógyszernek, s ez nem jó hosszútávon. Létezik valami műtét? Mi az ami segítet?



2014. jan. 31. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igyál stabilizált natur aloe vera rostos ivólét.Az segíthet a savlekötésben.Jobbulást!
2014. febr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez lehet sablonosan hangzik de naponta sokszor egyél keveset ès a stresszt minèl jobban zàrd ki.
2014. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!