Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen végbélkúpot tudtok...

Milyen végbélkúpot tudtok ajánlani, ami megfelelne nekem?

Figyelt kérdés
KAKI PROBLÉMA! Azt szeretném, ha minden nap lenne székletem, mert egy ideje össze vissza hol van hol nincs, különböző időpontokban. Rászeretném szokatni a szervezetemet, arra hogy minden nap egy időpontban legyen kaki.14 éves vagyok, de én engem nem zavarna ha lenne megfelelő VÉGBÉLKÚP erre. Igazából szerintem nincs a végbélkúppal semmi baj (habár egész kicsi koromban használtam utoljára), hiszen csak felnyomjuk a poponkba és kész. Kérem segítsen valaki. Ajánjatok végbélkúpot, mondjátok el hatásának idejét és hogy meddig tart hatása. Gyomorgörcseim nem szoktak lenni. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM

#VÉGBÉLKÚP kellene (nem tabletta #gyógyszer...) Ennek HATÁSA #HATÁS IDEJE
2014. febr. 18. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
napi szitnen nem szabad használni iylen szereket, és ez nem ugy müködik hoyg egyszer felteszed és akkro menni fog. egyél sok rostot ha ez nem elég akkor legfeljebb utifű maghéjat fogyassz naponta egy evökanállal egy pohár vizben feloldva, egyél sok aszalt szilvát az is sokaknak segit.
2014. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Este dugjál fel egy Glycerin kúpot, reggelre segít talán. Beöntést is csinálhatnál, hogy oldja a béltartalmadat. Egyszer ezt is megismételheted. És persze egészséges étrend. Ürítésnél vigyázz, ne erőlködj, nehogy aranyered alakuljon ki.
2021. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!