Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig álmos...

Miért vagyok mindig álmos napközben?

Figyelt kérdés
8-9 órát alszom, egészséges vagyok elvileg. Más panaszom nincsen, leleteim jók. Annyira álmos vagyok, hogy szinte nem is vagyok észnél.
2014. febr. 20. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mióta?

Tavaszi fáradság esetleg? Vagy az étrended nem jó? Vérnyomásod nem alacsony?

2014. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyan vagyok, mint akit agyonvertek, szinte jártányi erőm sincs, lehet, hogy a frontokra vaguynk érzékenyek, vagy tavaszi fáradtság?
2014. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van mostanába. Pedig én rendszeresen járok edzeni de 2 hete nem voltam, mert alig vagyok észnél a fáradtságtól. Szerintem az idő okozza ezt, hol jó idő van, hol esik az eső. És februához képest elég meleg is van...
2014. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem 4 eve van ez es senki nem tudott segiteni rajtam. Szedek vitaminokat, agyserkentoket, iszok kavet, zold teat, stb...

Reggel felkeles utan egybol faradt vagyok, egy lepcsore alig van erom felmenni, koncentralni es gondolkodni alig tudok. Ha tanulok, orankent ennem.kell, annyi energiamat felemeszti...


Nem tudom, hogy fogok leerettsegizni igy :( Ja es ehhez mar tarsul depresszio is az elmult par honapban...

2014. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!