Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Cola függőség, hogyan szoktass...

Cola függőség, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Párom évek óta csak colát iszik( e mellé olykor energiaital is kerül ). Teljesen tönkrementek a fogai..és persze ez mellett még cigizik is...h tudnám leszoktatni róla?? vmi orvos vagy szakértő vagy akárki tud ilyenben segíteni??? hiába mondom neki nap mint nap h csak tönkreteszi a szervezetét belül de őt nem érdekli...

2014. márc. 15. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sem te, sem más nem tudja leszoktatni róla, ha neki erre nincs igénye.
2014. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Meséld el neki, hogy ez csak a kezdet, később cukorbeteg lesz, megvakul! és akár a lábát is levághatják. Igen, azért mert kólát iszik.


Első körben szoktasd át a light zero stb. kólára de a legjobb, ha mentes ásványvízre.


Ha cukorfüggő, akkor nem fog menni. Ehhez az ő döntése kell.

2014. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ha rajta múlna élete végéig ezt inná... én meg már nem tudok ezzel mit kezdeni, gondoltam hogy elviszem tényleg egy orvoshoz aki jobban elmagyarázza neki hogy mi történi a szervezetében, mert ártalmas de nem jönne el... nem tudok semmi megoldást.. én például meg iszok egy pohárral és már vizet kell innom mert kiszáradok tőle..
2014. márc. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!