Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orvosi mühiba per?

Orvosi mühiba per?

Figyelt kérdés
orrsövény mütétem volt államiban tavaly, felvolt oldalt dagadva nagyon azt mondták el fog tünni, viszont nem tünt el, kiáll oldalt egy csont magánorvosnak megmutattam mondta nem bir vele mit kezdeni az csont és csak plasztikázni lehetne eléggé rosszul érzem igy magam zavar h oldalt ki áll egy csont . ilyenkor megtérithetik nekem? vagy felejtsem el? :(

2014. ápr. 16. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes ESETLEG nekifutni,ha bizonyítani tudod,hogy nem a megfelelő protokoll szerint történt a műtét. A dokumentációidban minden le van írva. Viszont,ha nem tudod,bele se kezdj! Minden műtétnek lehetnek szövődményei és a műtét előtt aláíratják veled,hogy ezt tudod,tudomásul veszed. Ez a műtéti belegyező nyilatkozat.
2014. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen szővödmény volt is, összenött belül, aztán ujra mütötte egy magánorvos, mondta hogy ott mennyire elrontották aztán mutattam neki ezt a pupot oldalt mondta hogy az csont, azzal nem tud mit kezdeni szépen megcsinálták ! (y) hát akkor igy marad, amig nem gyüjtök plasztikára, az a baj hogy idegesit, meg látszik, nagyon megbántam hogy oda mentem....na mindegy, max igy marad :D
2014. ápr. 17. 12:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy létezik olyan szövödmény orrsövénymütét után, hogy egy csont álljon ki oldalt! a szövödmény az csak összenövés lehet.....namindegy....
2014. ápr. 17. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Az az igazság,hogy ezt inkább egy olyan ügyvéddel kéne megbeszélni,aki jártas ilyen perekben. Lehet,hogy a neten is találsz olyan oldalt,ahol ilyen témákkal foglalkoznak,tanácsokat adnak.
2014. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Ábrahám Lászlót keresd, műhibaperekben ő a legjobb (persze ehhez mérten nem is olcsó). Ha más nem, egy konzultációt érdemes befizetni, mert ha van remény pert nyerni, akkor érdemes megpróbálni.
2014. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!