Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem érzek szagokat,...

Miért nem érzek szagokat, illatokat, ízeket?

Figyelt kérdés

Beleestem ebbe a megfázásba, főleg köhögtem, aztán az orrom is folyt, mostmár jobb, de még néha most is kell orrot fújni. Akkor jó sok jön ki.

De egyszerűen ez az érzékelés nem akar visszajönni. Nem szedtem gyógyszert, nem használtam semmilyen orrsprét, hogy ez okozná. Visszatér még valaha a szaglásom meg az íz érzékelésem? Mi lehet a baj? Mennyi idő míg nem baj és mikortól baj?

Ha megerőltetem magam némi picike kis ízt érzek azért, de csekély. Már néha enni sincs kedvem, mert ugyanolyan semmilyen ízű minden.

Valaki segítsen!


2009. dec. 22. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy még 1-2 hetet várnod kell rá. Nekem egyszer volt, hogy 1 hónapig így voltam. Abból igazán csak 2 hétig voltam beteg.
2009. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg biztos nem ment el teljesen a szag es az izerzekelesed. Van ilyen, hogy nem is vagy beteg, de nem erzel szagokat/izeket, hamarosan fogsz erezni szagokat es izeket is, ebben biztos vagyok.
2009. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, mert már félek.
2009. dec. 22. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne félj. Ha valaki náthás, akkor ez elég gyakori. Pl. most én is beteg vagyok, én sem érzek szagokat illetve ízeket. De ez nem marad így örökké.
2009. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!