Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavarom van? 14/f

Alvászavarom van? 14/f

Figyelt kérdés

Mostanában mindig felkelek 3 órakor és nem birok visszaaludni..állandóan 3úrkaor mi lehet a baj? próbáltam már később lefekdüni meg hamrabb de állandóan felekelek..

14/f


2009. dec. 29. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy valami lelki eredetű okok miatt nem tudsz aludni..

amugy ilyen nekem is volt egy időszakban hogy pontban felkelek, de nekem elmult.

2009. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem értem miért pont 3 órakor és ez most 2 hete van csak így..
2009. dec. 29. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, majd megnyugszol. vagy próbálj gyógyteákat inni, amik megnyugtatnak. pl.: CITROMFŰ, levendula, orbáncfű, hársvirág, csalán, kamilla

ezeket beszerezheted herbáriákban, gyógyszertárban, de lehet kapni sima boltokban is, de azoknak már nincs ereje, mert ki tudja meddig álltak a polcon. legjobb mondom a herbária és a patika. frisset kapsz a pénzedért.

kúra szerűen idd, de az eladó úgyis kiokít ha megkéred.

jobbulást!

2010. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy másképp aludtál(később feküdtél le, később keltél) a téli szünet miatt:)ez is megzavarhatja az alvást...persze ez csak tipp:)
2010. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi történt azon a napon, amikor legelső felébredésed volt, vagy akkor mit álmodtál? Ha erre tudatosan visszaemlékezel, akkor megtalálhatod a probléma okát. Ami esetleg segitségedre lehet.

Sportolás segit a jó és mély alvás elérésében. Legyél "hulla fáradt" amikor aludni térsz.

2010. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden nap hulla fáradt vagyok a sok edzéstől :)
2010. jan. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!