Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi lehet ez:?...

Szerintetek mi lehet ez:? Talán 1-2 hete kezdődött az, hogy egész nap aludnék. Reggel ki sem kelnék legszívesebben az ágyból.

Figyelt kérdés
Tegnap előtt is, és ma is, ha nem költ fel fél 1 kor a párom ,akkor nem is tudom meddig aludtam volna. Nézem a tv-t és ha olyan van benne, akkor csak úgy el sírom magam. Hangulat változásaim vannak. A cicim fáj,nő,keményebbek és a bimbó körüli udvar sokkal sötétebb. A hasam néha görcsöl mintha meg akarna jönni. a Szexet pedig mellőzzük a párommal mert iszonyatosan fáj. Vagy is csak akkor ha gyorsan csinálja.

2014. jún. 30. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik vitamin hiánya is okozhat fáradékonyságot. De lehet depis leszel.
2014. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2014. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a terhességre még nem is gondoltam. Igaz vagy egy hónapja pont peteérésem volt és el felejtettem be venni a fogamzásgátlót. De hát nem gondolom,gondoltam volna hogy egy kihagyása miatt be sikerülhet egy baba.!?
2014. jún. 30. 13:31
 4/5 A kérdező kommentje:
És van fehér folyásom is.
2014. jún. 30. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nomármost: ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nincs peteérés. A gyógyszer ugyanis úgy gátolja a fogamzást, hogy nem engedi beérni a petét. Viszont ez csak akkor működik, ha mindennap rendesen beveszed a gyógyszert. A szervezet számára viszont ez természetellenes, így mindent megtesz azért, hogy bekövetkezzen a peteérés. Ahogy elfelejted bevenni a tablettát, a szervezet kihasználja az alkalmat és azonnal 'akcióba lendül'. Ezért elég egy kihagyott tabletta és az egész havi fogamzásgátló szedés hatástalan. Ha elfelejted egy nap bevenni, utána a ciklus végéig óvszert kell használni.

A tüneteid alapján nagyon valószínű, hogy becsúszott a baba. Még a héten menj orvoshoz.

2014. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!