Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez most akkor alvászavar,...

Ez most akkor alvászavar, vagy csak felborult a "rend"? (Lent)

Figyelt kérdés

A téli szünetben minden nap 3 körül feküdtem le aludni, és kb délután 1-ig vagy akár 2-ig aludtam.

Mivel most már 6-kor kell kelnem, lefekszem 11 körül, de forgolódom, és csak éjfél után alszom el. Nagyon félek a mentális/pszichés problémáktól, mert azoknak is lehet a tünete az alvászavar.

De akkor ez annak mondható, vagy csak nem álltam még vissza...?:S Annyira zavar, hogy nem tudok aludni, hogy néha már szinte sírni tudnék, amikor már látom, hogy mindjárt éjfél, és nem sikerül aludnom, reggel pedig fáradt leszek.:(

Mit tegyek? Aggódom.


2010. jan. 6. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom..de én is igy vagyok.. valahogy rettegek attól, hogy holnapra nem pihenem ki magam :(
2010. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez mással is megesik, mert a szünetben nagyon sokat pihentünk, nem kellett korán kelni, és igen, vissza kell szokni, ennek idő kell. Hidd el, a hét végére már olyan fáradt leszel a sok nem alvástól, hogy el fogsz aludni hamarabb :D
2010. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

hát én is így vok...(ma majdnem lekéstem a buszt)

valószínűleg azért van mert "felborult A REND" a szünetben!

próbálj meh 9 körül lefeküdni és először mondjuk csak negyed 7 kor kelj aztán mindig egyre hamarabb...

am ha éjszaka idegeskedsz mert nem tudsz aludni akkor mégrosszabb lessz!csak nyugi!

tom mien szar ez regelente én is tiszta hulla vok!

2010. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor lefekszel,próbálj a problémáidra nem gondolni.Én is jártam már így és azért nem tudtam elaludni,mert folyton a gondok megoldásán gondolkodtam.Felvettem egy új taktikát.Nem a gondokat elemzem,hanem pozitív dolgokról álmodozom.Nekem ez bevált,és el is alszom időben.
2010. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hétfőn kedden nekem is ezvolt. aztán mára helyre állt a rend ;))
2010. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így maradtam három éve! Amúgy elvagyok vele, orvoshoz meg biztos nem fordulok, egyszerűen más a ritmusom, biztos krva jót tenne, ha valami agyturkászok más mederbe kényszerítenék az alvási szokásaimat.
2010. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyári szünetben reggel 9 kor fekszem este 8 kor kelek :DD
2010. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!