Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzek pár hete, szúró...

Miért érzek pár hete, szúró fájdalmat, a derekam közepénél, ha megyek a sétától kicsit gyorsabban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hát lehet h felvagy fázva:S
2010. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik oldalt fáj? Ha a balon,akkor a léped,és oxigénhoányt kompenzálva próbál több vörösvérsejet kilökni magából a keringésbe.
2010. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Középen, nem oldalt, hanem pontosan középen.

(Van súlyfeleslegem, kb. 80 kg vagyok, de ez mindig így volt, szóval nem változtam, alakilag, de van mindkét talpamon csontkinövés, sarkantyú, be van gyulladva a talpamon az ín, lehet hogy ez is közrejátszik nagymértékben? A sarkantyú rég fáj, de nem tudtam, hogy miért,szeptemberben röntgenezték, és akkor derült ki, voltam egy másik alkalommal is röntgenen, és csigolyakopást is kimutattak.)

De ez a derékba beleszúrás-szerűség, kb. 2 hónapja áll fenn. Ha kicsit jobban sietek, akkor egy ponton szúr, (de van hogy este, egy jó tenyérnyi, vagy picit nagyobb területen szúr, és fáj,) séta közben meg kell állnom, nem bírok tovább menni, mert annyira szúr.

Ezért nem tudom, hogy mi van, és félek.

Köszi a választ!

2010. jan. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!