Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szedett mar valaki Valerianat?

Szedett mar valaki Valerianat?

Figyelt kérdés
Nem akarok nyugtatokat szedni, es azt ajanlottak, hogy csinaljak egy tiznapos kurat ebbol, mert ennek is nyugtato hatasa van, de megsem gyogyszer.Esetleg probalta mar valaki?
2010. jan. 7. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a gyógynövényeket, mint a kemikáliát. De egy kiadós séta is segíthet.
2010. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
ugy tudom az a gyogyszer barna drazsé 7-kes koromba szüleim váltak a tanárok nem törödtek velem és 2 -sével 8 db etem hogy majd elaszok az orán de közbe elmontam mentö jöt megvizsgáltak kérdezketek hogy a tudatomnál vagyok e asztán kekszet atak és visza vitek, azota sose etem valaranát de a válás miat meg a hogy nem törödtek velem egy hétig voltam kerepestarcsán ot asztán öszeszetem magam mert ott téleg idegbetegek voltak örültem hogy hazajöhetem, szerintem a nyugtatot akkor kéne szedni ha épen valami váratlan gond miat érzed,hogy hu hát ez nemesikjol,tiszta ideg vagyok már a gyomrom is fáj vagy bármid csak tud azt hogy ez az idegtöl van álandora nem szeretnék gyogyszert szedni a kiválto problémát kell probálni kezelni.miokoz neked idegeséget szorongást? tt.zl.
2010. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Előző: próbáld már meg leírni MAGYARUL...
2010. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
bocs de iskola mellé jártam, magadba nem találsz hibát? te szép ember.
2010. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
De szerinted ki tudja ezt kiolvasni??...
2010. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, teljesen korrekt. nem okoz függőséget sem
2010. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
...az első válaszolónak: ááááá...az ilyen okosok, mint te inkább hallgatnának....a valeriána a macskagyökérfű latin neve...
2010. jan. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én 19 évesen avval kezdtem,valóban gyógyfüvekből készült,avval is teljesen egyet értek,hogy az okot kell keresni.Idestova 20 éve idegrendszeri gondjaim vannak,elég sok gyógyszert használtam már.Én is annak vagyok(lennék)a híve,hogy csak gyógyszert ne,de van amikor sajna elérkezik az az idő is.Mindenképp ajánlom vedd meg,tudd,hogy kéznél van ha kell,de az okot meg kell keresni.Sokszor az is valami,ha ki tudod adni magadból.Írd le akár ide is.Remélem segítettem.:)
2010. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én néha veszek be, mert eléggé szorongok, csak sajnos ilyenkor mindig elalszom utána..még suliban is.

15L

2010. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én Hova tablettát szedtem, az annyiban volt jó, hogy napközben nem szorongtam, egészen jól érzetem magam, csak ami az igazi nagy problémám az alvászavart nem kezelte, ugyanúgy pislogtam tőle este :)

De egyszer minden megoldódik :)

2010. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!