Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kétségbe esve. Mi lehet...

Kétségbe esve. Mi lehet velem, a memóriámmal? Részletek a kieg. Ben

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam elsősorban. 24 éves vagyok és kis korom óta rettegek minden féle betegsétől. Mostanába (körülbelül 1 hete ) arra lettem figyelmes, hogy nagyon sokat kell gondolkoznom hogy mit csináltam 1-2 napja akár régebben egyszerűen nem jut eszembe és ezen görcsölök mindig,hogy nem emlékszem rá és csak erős gondolkodás után jut eszembe. Interneten olvastam a memória zavar és az agydaganat kapcsolatáról. Természetesen rettegek ,hogy agydaganatom van és kimozdulni se mozdulok itthonról. Természetesen megyek vele orvoshoz csak kérdezem szerintetek lehet ez agydaganat? Alkalmanként frontint is szedek. A válaszokat köszönöm előre is.

2014. júl. 10. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha kivizsgálják az eshetőségeket, de Te azért ne gondolj rögtön a legrosszabbra. Voltam már én is úgy ,hogy egy bizonyos problémával a legrosszabbra gondoltam, de kellemes meglepetés ért, mert annyiféle "baj" van, hogy az ember nem is számít épp arra az egyre. Az agy elég bonyolult, lehet valami enzim túltengés vagy épp hiány, vagy egyszerűen csak pszichés zavar, amit kiválthat stressz, tanulás, munkahely. Ráadásul ha rettegsz betegségektől régóta, akkor lehet hipohondria egyik tünete is, ergo azért felejtesz, mert nem akarsz tudomást venni valamiről. A frontint amúgy orvos írta? Mert ha nem, akkor érdemes elgondolkodni, hogy szükséged van-e rá. Én csak két embert ismerek, aki azt szed, de egyik hülyébb tőle, mint a másik. De ha orvos írta, azt sem venném készpénznek, hogy szükséged van rá.
2014. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tavaly neurológusnál jártam. Ő mondta,hogy soroljam fel a problémáimat. Megtörtént. Elküldött különféle kivizsgálásokra, köztük fej CT-re is. Szerencsére negativ lett. Mikor hazamentem akkor jutott az eszembe, hogy basszus, azt meg elfelejtettem mondani, hogy milyen feledékeny vagyok egy ideje... :D


36 vagyok amúgy, igaz van 3 gyerekem. És olyan feledékeny vagyok,hogy hú... Amúgy én is hipohonder vagyok. Próbálj meg nem gondolni rá. Ha nem megy akkor menj dokihoz megnyugvásként. De szerintem nincs daganatod. Csak éppen most erre figyeltél fel. Én is mindig igy vagyok. Jön egy tünet amire felfigyelek és addig érzem mig nem lát orvos. Akkor elmúlik, de jön más.. :P

2014. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!