Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy vagy reflux?

Pajzsmirigy vagy reflux?

Figyelt kérdés
két éve rossz a torkom, egyre rosszabb lett, kapar, úgy érzem nyálkahártyát kikezdte valami, irritálja minden, egész lent a garatomat, rekedt vagyok, nem akar elmúlni sok fül orr gégésznél jártam akik lenéztek nem láttak semmit....egyik látta 1 éve hogy vaskosabb a hangszalag azt monda reflux kaptam savlekötöt nem használt, pajzsmirigyet nem minden esetben látják? menjek el kivizsgálásra??

2014. júl. 12. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
este felidegesitettem magam amúgy is ideges vagyok mindig általában, és fura tünet volt a torkomban nagyon megijjedtem
2014. júl. 12. 17:07
 2/7 anonim válasza:
Reggel èbredèskor komolyabbak a tünetek?
2014. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggel rosszabb a torkom aztán iszok jobb lesz kicsit de egésznap rossz kapar érzem h lent is kikezdte valami egy parfüm is jobban irritálja, már orromat is megmütettem azthittem gátolt orrlégzéstol van de még mindig megvan a tünet!!!! nemhiszem h pajzsmirigy azért megnézetem, de mindig azt irták a papiromra hogy normál tapintású, meg pár fül orr gégész már bele nézett torkomba!!!! A remegő érzés lehet idegességtol volt mert mostanában stresszes vagyok nagyon....csak a reflux múlhatna már el ha téynleg az!
2014. júl. 12. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a pajzsmirigyeddel lenne baj, az szerintem nem így jelentkezne. A stressz meg amúgy kihathat a refluxra is. Szerintem hogy érdemes lenne jógáznod, vagy relaxálnod. Ha a remegő érzés a stressztől van (ami valószínű), akkor javulna, de lehet hogy még a kaparás is.
2014. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudod olyan érzés h vmi kikezdte a torkomat egész lent is és rekedt is vagyok kapar néha köhögésre ingerel is néha ésmikor paradicsomot eszek csiklandozza a torkomat, szóval vmi baja biztos van a torkomnak a paradicsomrol már lemondtam meg alkoholrol is mert az is marja, szóval lehet h reflux, de az állando szorongástol lenne ???
2014. júl. 13. 13:39
 6/7 az.gobe válasza:
Igyal szejkei vizet ha refluxod van, csak javaslom, erdemes kiprobalni, megszunteti a gyomorsavat. Udvarhely mellett talalod ingyen a foldbol jon.
2014. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gaviscon jó reflux ellen.
2016. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!