Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire jó gyógyszer?

Mennyire jó gyógyszer?

Figyelt kérdés
pantoprazol.....orvosok irtak már fel refluxra nolpazát, pantoprazol krk-t, pantoprazol sandoz amit most szedek de nem akar hatni....

2014. júl. 13. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer jó, de ha esetedben a pantoprazol nem hatékony, akkor a nyolcszázadik néven sem lesz az.
2014. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
holnap megyek háziorvoshoz küldjön el vizsgálatokra hogy mi is okozza a torok panaszomat már két éve mert már ki idegel teljesen......
2014. júl. 13. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Refluxra ajanlom a mertekletes etrendet, a fekvohelyzet megvaltoztatasat (hogy alvas kozben ne a gyomorszajadnal legyen a gyomortartalom), a szuk nadragszij mellozeset, alkoholos es szensavas italok mellozeset. A pantoprazol ugyan csokkenti a gyomorsav mennyiseget, de onmagaban nem sokat er...


Nem, nem vagyok orvos, csak nekem is van/volt refluxom.

2014. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia köszi, az a helyzet, hogy anno szúrt a mellkasom is félévig vettem 15cm-es reflux párnát az elmúlt, de a torok panaszom nem....Két éve nagyon fájt a gyomrom megtükröztek nem találtak semmit rá egy hónapra kórházba kerültem annyira fájt ott kikezeltek (sok volt a savam, vagy fekély) ezt mondták. Azóta az nem is fájt, felváltotta a torkom, már két éve hogy rossz, és nem látnak semmit, Szerinted??? már kétségbe vagyok teljesen esve, hogy mi van mikor lesz már ennek vége. 21 éves lány vagyok és nem tudom élvezni se igy az életet, az alkoholrol le mondtam végleg, mert mikor iszok marja a torkom és másnap is csak rosszabb lesz....
2014. júl. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!